© Asz Design 2017.

Projektowanie i aranżacja wnętrz Wrocław

Oferując Państwu swoje usługi proponujemy różne formy współpracy w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz. Kompleksowa oferta obejmuje każdy etap działań począwszy od projektu po jego realizację. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się dopasować zakres działań do potrzeb. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i gwarantujemy elastyczne podejście do współpracy.

Osoby, które są zainteresowane współpracą z nasza pracownią zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, które ma na celu wybranie najlepszej opcji dla naszego klienta. W celu podjęcia świadomej decyzji przedstawiamy etapy współpracy.

  • Pierwszy etap to kompletowanie informacji. W celu lepszego poznania Państwa gustu i oczekiwań przygotowaliśmy specjalną ankietę dzięki , której uzyskamy niezbędne informacje do dokładnej analizy Państwa potrzeb funkcjonalnych i upodobań estetycznych.
  • Na kolejnym etapie tworzymy 2-3 koncepcje układu funkcjonalnego projektowanego wnętrza. Po ich analizie i Państwa uwagach tworzymy ostateczną wersję aranżacji wnętrza.
  • Następy etap wieńczy ustaloną wcześniej koncepcję. Na tym etapie przygotowywana zostaje wizualizacja komputerowa. Biorąc pod uwagę państwa oczekiwania odnośnie stylu i charakteru projektowanego wnętrza budowany jest trójwymiarowy obraz całego mieszkania.
  • Po akceptacji projektu 3D przechodzimy do tworzenia dokumentacji technicznej na poziomie potrzebnym klientowi. W jego skład wchodzą rysunki techniczne (zwymiarowane rzuty, przekroje, rysunki mebli i inne indywidualne projekty)
  • Równocześnie z dokumentacje techniczna tworzymy szczegółowy wykaz wszystkich elementów wyposażenia i materiałów wykończeniowych potrzebnych do realizacji projektowanego wnętrza.

W przypadku Państwa decyzji o potrzebie naszego wsparcia w postaci nadzoru autorskiego, jesteśmy w stanie zapewnić różne opcje, począwszy od podstawowych konsultacji na miejscu budowy, po przejecie pełnej koordynacji i przekazanie klientowi gotowego, wykończonego „pod klucz” lokalu.
Projektowanie i aranżacja wnętrz Wrocław
ASZ
Design