© Asz Design 2017.

Blog
Na co zwrócić uwagę projektując kuchnię?

Kuchnia to serce domu i musi być funkcjonalna, wygodna oraz po prostu ładna. Czym kierować się przy planowaniu kuchni? Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej
Czym kierować się przy projektowaniu wystroju wnętrz?

Projektowanie wystroju wnętrz, czy to mieszkania, domu czy też biura, jest pełne ważnych decyzji. Na co zwracać szczególną uwagę tworząc projekt lub decydując się na zlecenie projektu?

Czytaj więcej
Aranżacja wnętrz: styl holenderski

Czym wyróżnia się styl holenderski i dlaczego cieszy się nieustanną popularnością? Zapraszamy do lektury najnowszego wpisu na ten temat!

Czytaj więcej
Aranżacja pokoju dla dziewczynki

Poszukujesz inspiracji w urządzaniu pokoju dla dziewczynki? Przygotowaliśmy kilka porad czym kierować się przy aranżacji pokoju dziecięcego.

Czytaj więcej
Lokalizacja okien a strony świata

Nie masz pewności, która strona świata jest najbardziej odpowiednia dla okien? Chciałbyś zarówno zachować sporo światła, jak i mieć odpowiednią temperaturę w pokoju? Podpowiadamy!

Czytaj więcej
Pomysły na aranżację salonu z aneksem kuchennym

W nowym budownictwie coraz częściej planowane są mieszkania z kuchnią otwartą na salon. Przy okazji remontów starszych mieszkań, gdy istnieje taka możliwość, część osób decyduje się na wyburzenie ścianki wydzielającą osobną kuchnię. Otrzymujemy wówczas dużo przestrzeni oraz nowe możliwości aranżacyjne salonu z aneksem kuchennym.

Czytaj więcej
Remont mieszkania - sposób na nowy wystrój wnętrz

Remont mieszkania to idealny sposób na odświeżenie lub całkowitą zmianę wystroju mieszkania. Przygotowaliśmy krótkie podsumowanie oprarte na ogólnodostępnych statystykach odnośnie zwyczajów remontowych Polaków. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej
Aranżacja wnętrz: styl glamour

Styl glamour to odważna aranżacja wnętrz, porzucająca klasykę na rzecz barokowego przepychu w nowoczesnym wydaniu. Wnętrza w stylu glamour są przesycone ozdobami, pełne przepychu i elegancji. 

 

Czytaj więcej
Aranżacja wnętrz: styl industrialny

Styl industrialny cieszy się dużą popularnością. W Polsce deweloperzy coraz odważniej kreują swoje nowe inwestycje na lofty oraz soft lofty, ponieważ istnieje takie zapotrzebowanie. Nie musimy jednać kupować przestrzeni w starej fabryce, aby zaaranżować wystrój swojego mieszkania w tym stylu.

Czytaj więcej
10 trików jak optycznie powiększyć sypialnię

Wielu z nas boryka się z problemem posiadania małej sypialni. Co zrobić aby wnętrze było przytulne, a jednocześnie nie klaustrofobiczne? Mamy dla Was kilka propozycji.

Czytaj więcej