© Asz Design 2017.

Pracownia aranżacji wnętrz

Nasza pracownia zajmuje się tworzeniem niebanalnych, a zarazem funkcjonalnych wnętrz. Projektowanie wnętrz i ich aranżowanie to nasza pasja, pomysł na życie, ale przede wszystkim świetna zabawa. Po dokładnym zapoznaniu się z potrzebami i pomysłami klienta przygotowujemy projekt wnętrza dopasowany dokładnie pod jego gusta i upodobania. Jesteśmy elastyczni odnośnie stylu i pomysłów, a nasze doświadczenie pozwala nam doradzić i podsunąć ciekawe rozwiązania na nietuzinkowe aranżacje wnętrz.

Projektant wnętrz powinien mieć umiejętność słuchania swojego klienta, tak aby miał poczucie, że nasza wizja projektowanego wnętrza będzie również jego wizją. To niezwykła umiejętność nawiązać kontakt z klientem w taki sposób, aby projekt domu bądź też mieszkania był odzwierciedleniem jago koncepcji. Aranżacja wnętrza powinna być „szyta na miarę”, tak aby pasowała do osoby w niej przebywającej. To niezwykle ważne, aby klient był zadowolony z finalnego efektu zaprojektowanego wnętrza. Zatem bardzo istotnym jest odpowiedni wywiad projektanta wnętrz ze swoim klientem. Dla niektórych naszych inwestorów cały proces urządzania i remontowania swojego mieszkania jest niezwykle stresujący. Staramy się jako doświadczeni projektanci zmienić sposób ich postrzegania i pokazać , że projektowanie i aranżacja wnętrz to także świetna zabawa.

Na etapie realizacji oferujemy różne formy wsparcia począwszy od pojedynczych wizyt nadzoru po pełną opcję tzw. „pod klucz”. Dzięki współpracy z rzetelnymi ekipami wykonawczymi jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie realizacyjne.

W naszej firmie stawiamy na rozwój i uczestniczymy w wielu imprezach branżowych, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami. Ciągły rozwój projektanta wnętrz daje szerokie spectrum możliwości na etapie budowania pomysłów potrzebnych do dobrego projektowania i aranżacji wnętrz.

Prowadzimy nasze działania We Wrocławiu i jego okolicach. Dojazd do klienta do ok 30 km nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Zachęcamy do zapoznania się z portfolio firmy w celu ukazania wachlarza możliwości w projektowaniu i aranżacji wnętrz. 
Pracownia aranżacji wnętrz
ASZ
Design


NASI PARTNERZY