© Asz Design 2017.

REALIZACJE

Do każdego wnętrza staramy się mieć indywidualne podejście, bo doskonale wiemy, że ile osób, tyle różnych gustów i upodobań. Jeśli mają Państwo problem z aranżacją łazienki, czy projektem kuchni, to chętnie pomożemy i dołożymy wszelkich starań aby efekt finalny był zadowalający. Każde mieszkanie, czy dom ma swoje mocne i słabe strony. W naszych realizacjach staramy się, aby wszystkie atuty zostały ukazane, a wady ukryte, po to aby całe wnętrze cieszyło jeszcze bardziej.

W przypadku małej kuchni wyzwaniem jest, aby zachować ergonomię i pomieści wszystkie niezbędne rzeczy, ale z nami jest to możliwe. Wiele naszych klientów borykało się z podobnymi problemami. Z naszą pomocą byli zadowoleni z ostatecznego efektu.

Salon z aneksem kuchennym, to obecnie bardzo popularne rozwiązanie podziału przestrzeni. Część z naszych klientów chce, aby kuchnia była integralnym elementem salonu, inni zaś oczekują oddzielenia przestrzeni, tak aby zachować pewną niezależność pomieszczeń. Zawsze dostosowujemy nasze projekty wnętrz do oczekiwań klientów.

Dobrze zaprojektowane wnętrze to bardzo duży nakład pracy i wiele czasu poświęconego na zapoznanie się z upodobaniami klienta, jednak zadowolony inwestor to najlepsza nagroda. Referencje jakie otrzymujemy od naszych klientów są najlepszą wizytówką tego co robimy.

Poniżej przedstawiamy nasze realizacje. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszej pracowni.